ING Bonus Card Başvurusu

ING Bonus Card Başvurusu

ING Bonus Card Başvurusu

ing bonus card bas ING Bonus Card BaşvurusuING Bank tarafından hizmete sunulan kredi kartı hizmetidir. ing bonus card kredi kartı başvurusu yaptığınızda 2000 TL’ye kadar bedava bonus kazanabilirsiniz kredi kartı limitinize göre bedava bonus veriliyor kredi kartı limitiniz 500-749 TL arası ise 100 TL bedavq bonus 5,000-5,999 TL arası limitli kredi kartına 2,000 TL bedava bonus veriliyor. Bedava bonus kampanyası 1 mart- 30 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın.

Avans bonus kampanya koşulları:

* Kampanya 1 Mart – 30 Nisan arasında yapacağınız ING Bonus Card başvuruları için geçerlidir.
* Avans bonus kampanyasından, yapacağınız kart başvurusunun onaylanması halinde faydalanabilirsiniz.
* Kampanyadan yararlanmanız halinde ING Bonus Card’ınız limitinize göre avans bonus yüklü olarak size ulaştırılacaktır. (bkz. tablo)
* Ek kart başvuruları kampanya dışındadır.
* Kampanyadan yararlanmanız durumunda, ek kartınız da avans bonusları kullanabilecektir. Ek kartınızın avans bonuslarınızı kullanmasını istemiyorsanız, 444 0 600’ü arayarak ek kartınızın bonus kullanımını engelleyebilirsiniz.
* Kampanya süresinde bonus kullanmanız halinde, öncelikle biriktirdiğiniz ve kazandığınız bonuslar harcanacaktır. Biriktirdiğiniz bonusların tükenmesi halinde kullanılacak bonus, avans bonuslarınız olacaktır.
* Avans Bonusların kullanılması ve geri ödemesi;

Mart ayında ING Bonus Card’a başvurduysanız, Avans Bonuslarınızı 25 Haziran tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız Avans Bonuslar 25 Haziran’da geri alınacak, kullandığınız Avans Bonuslar ise Temmuz ayında ödenecek şekilde ekstrenize harcama olarak yansıtılacaktır.

Nisan ayında ING Bonus Card’a başvurduysanız, Avans Bonuslarınızı 25 Temmuz tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız Avans Bonuslar 25 Temmuz’da geri alınacak, kullandığınız Avans Bonuslar ise Ağustos ayında ödenecek şekilde ekstrenize harcama olarak yansıtılacaktır.

Bu Kategorideki Diger yazılar:


Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Yazar Hakkında