Garanti Bonus Card Başvurusu

Garanti Bonus Card Başvurusu

Garanti Bonus Card Başvurusu
garanti bonus cardk Garanti Bonus Card BaşvurusuGaranti Bankası A.Ş. tarafından hizmete sunulan kredi kartı uygulamasıdır.bu yazımızda bonus card’ın özelliklerinden kısaca bahsedip daha sonra kredi kartı başvurusu yapacağız.
Bonus card türkiyenin önde gelen kredi kartlarından birisidir garanti bankasının yanı sıra ING bank, TEB, denizbank, gibi bankalarda bonus card hizmeti vermektedir şu anda 4 banka bonus card hizmeti verdiği için diğer kredi kartlarına göre daha çok kullanıcısı vardır. Bonus kredi kredi kartı‘nın özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse.

Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard/Visa/AmEx amblemi bulunan milyonlarca işyerinde yapacağınız harcamalardan BonusCard’ınıza bonus biriktirebilir, biriken bonusunuzla istediğiniz zaman bedava alışveriş yapabilirsiniz 1 Bonus = 1 TL’dir.

Her gün artan Bonus Card Program Ortakları’nda yapacağınız harcamalarda daha fazla bonus kazanır, taksitli alışveriş imkanlarından faydalanırsınız.

Bonus Card’ın üzerinde bulunan çipi sayesinde bazı Program Ortakları’nda ürün bazında ekstra bonus kazanır ve sadece size özel promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca kira, okul taksiti gibi ödemeleriniz için düzenli ödeme talimatı verdiğinizde de ekstra bonus kazanırsınız.
Yukarıda saydıklarım sadece bonus kredi kartının bir kaç özelliklerinden birisi asıl konumuza dönelim garanti bonus kredi kartı başvurusunu yapmak için öncelikle aşşağıda vereceğim bağlantıya tıklayarak kredi kartı başvuru formunu eksiksizce doldurun.
NOT: kredi kartı başvuru formundaki form numarasını bir kenara not edin başvuru sonucu sorgularken lazım olacak.
Formu Doldurduktan kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra değerlendirilmesi yapılır bu değerlendirme süreci 20 gün kadar sürebilir kredi kartı başvurunuzu yaptınız ama her hangi bir cevap gelmedi ise alo garanti hattını arayarak sırası ile 4-3-1 seçeneklerini tuşlayın yada aşşağıda vereceğim kredi kartı başvuru sonucu öğrenme linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu İçin Tıklayın.

Kredi Kartı başvuru sonucunu Öğrenmek İçin Tıklayın.

Bu Kategorideki Diger yazılar:


Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Yazar Hakkında